Mayıs 2017

Belediye Başkanımız Sayın Suphi COŞKUN Kıbrıs TV’ye Çıkıyor

Belediye Başkanımız Sayın Suphi COŞKUN, 08.05.2017 Pazartesi Günü, Saat 11.00'da Kıbrıs TV'de Sayın Ayşe GÜRKAN'ın Sunduğu "Sabah Güneşi" Programına Katılacaktır. Konumuz; 14 Mayıs Pazar Günü Yapılacak Olan "2.Dipkarpaz Belediyesi Yol Koşusu ve Sanat Festivali "

Kaleburnu Köyü Halı Sahamız

Bu Yıl Yapımı Tamamlanan, Kaleburnu Köyü Halı Sahamız; Köy İçin Önemli Bir Yere Sahip, 1974 ve Öncesi Bir Çok Direnişe, Savaşa Katılmış Olan Merhum Meryem Turgut Okay İsmini Alarak Faaliyete Başlamıştır. Katkı Koyan Herkese, Teşekkür Ederiz.

14 Mayıs Pazar Günü, Dipkarpaz’da Buluşalım…

14 Mayıs Pazar Günü, Dipkarpaz'da Buluşalım... https://www.facebook.com/dipkarpaz.belediyesi/videos/711959148986173/ 

Bugün Bir İlke Daha, Birlikte Adım Attık.

Bugün Bir İlke Daha, Birlikte Adım Attık. Dipkarpaz Köyü Rehabilitasyon Merkezi; Belediyemiz, Dipkarpaz İlim-Sanat, Çevre ve Doğa Koruma Derneği, Ctp İskele İlçesi İşbirliğinde Eğitimlere Başlamıştır. Tüm Bu Süreçte, Projeye Katkı Koyan Herkese Teşekkür Ederiz. "Durmak Yok Hizmete Devam"

Vezne Girişinde Zorluk Çeken Vatandaşlarımıza Kolaylık

Beldemize Bağlı, Kaleburnu Köyü; Vezne Girişinde Zorluk Çeken Vatandaşlarımıza Kolaylık Olması İçin, Gerekli Çalışmalar Tamamlandı. "Hizmete Devam"

Eylül 2016

Karpaz Eşekleri için önemli proje

Detay Gazetesi'ne açıklama yapan Dipkarpaz İLİM-SANAT, Doğa, çevre koruma ve sosyal AKTİVİTE DERNEĞİ başkanı Fırat Borak , başlatmış olduğumuz bisiklet projesi ile köyümüze gelen yerli yabancı turistlere kiralayıp buradan elde edilen gelir ile eşeklere yiyecek içecek alınacak ve ihtiyaçları giderilecek dedi. Borak açıklamasında Projeye başından itibaren maddi manevi destek veren başta Tufan Erhürman, Biray Hamzaoğulları ve [...]

Yeni sezon açılışımız

Yeni Sezon Açılışımız İçin; 11 Eylül 2016 , saat 17.00' da Sahadayız.

Ağustos 2016

Temizlik ve Çit Budama Çalışmalarımız

Dipkarpaz Köyü, Anayol Kenarı; Temizlik ve Çit Budama çalışmalarımız tam hızıyla devam etmekte.

Haziran 2016

Organik Tarım Eğitimlerimiz, Devam Ediyor.

Organik Tarım Eğitimlerimiz, Devam Ediyor.

Camii avlusu gölgeliği

Dipkarpaz Camii Avlusu, Gölgelik Yapımı Devam Ediyor.