Mayıs 2017

Belediye Başkanımız Sayın Suphi COŞKUN Kıbrıs TV’ye Çıkıyor

Belediye Başkanımız Sayın Suphi COŞKUN, 08.05.2017 Pazartesi Günü, Saat 11.00'da Kıbrıs TV'de Sayın Ayşe GÜRKAN'ın Sunduğu "Sabah Güneşi" Programına Katılacaktır. Konumuz; 14 Mayıs Pazar Günü Yapılacak Olan "2.Dipkarpaz Belediyesi Yol Koşusu ve Sanat Festivali "

Kaleburnu Köyü Halı Sahamız

Bu Yıl Yapımı Tamamlanan, Kaleburnu Köyü Halı Sahamız; Köy İçin Önemli Bir Yere Sahip, 1974 ve Öncesi Bir Çok Direnişe, Savaşa Katılmış Olan Merhum Meryem Turgut Okay İsmini Alarak Faaliyete Başlamıştır. Katkı Koyan Herkese, Teşekkür Ederiz.

14 Mayıs Pazar Günü, Dipkarpaz’da Buluşalım…

14 Mayıs Pazar Günü, Dipkarpaz'da Buluşalım... https://www.facebook.com/dipkarpaz.belediyesi/videos/711959148986173/ 

Bugün Bir İlke Daha, Birlikte Adım Attık.

Bugün Bir İlke Daha, Birlikte Adım Attık. Dipkarpaz Köyü Rehabilitasyon Merkezi; Belediyemiz, Dipkarpaz İlim-Sanat, Çevre ve Doğa Koruma Derneği, Ctp İskele İlçesi İşbirliğinde Eğitimlere Başlamıştır. Tüm Bu Süreçte, Projeye Katkı Koyan Herkese Teşekkür Ederiz. "Durmak Yok Hizmete Devam"

Vezne Girişinde Zorluk Çeken Vatandaşlarımıza Kolaylık

Beldemize Bağlı, Kaleburnu Köyü; Vezne Girişinde Zorluk Çeken Vatandaşlarımıza Kolaylık Olması İçin, Gerekli Çalışmalar Tamamlandı. "Hizmete Devam"

Ağustos 2016

Temizlik ve Çit Budama Çalışmalarımız

Dipkarpaz Köyü, Anayol Kenarı; Temizlik ve Çit Budama çalışmalarımız tam hızıyla devam etmekte.

Haziran 2016

Organik Tarım Eğitimlerimiz, Devam Ediyor.

Organik Tarım Eğitimlerimiz, Devam Ediyor.

Camii avlusu gölgeliği

Dipkarpaz Camii Avlusu, Gölgelik Yapımı Devam Ediyor.

“Durmak Yok Hizmete Devam”

Kaleburnu köyümüzdeki  Halı Sahamız ve Büfe çalışmalarımız.

Çevremize, doğamıza, ülkemize sahip çıkalım

Değerli Vatandaşlarımız; Bildiğiniz gibi son günlerde aşırı derece de artan sıcaklık, ilgili birimlerin vatandaşları uyarması ile kontrol altına alınmaya çalışılmaktadır. Sizlerden isteğimiz, bu sıkıntılı günlerde daha dikkatli olup; çevremize, doğamıza, ülkemize sahip çıkarak, hemen her ortamda bulunduğumuz alana dikkat ederek ve gözetleyerek daha da bireysel olarak, sahip çıkalım. Bu ülke, doğa, çevre ve yeşillik hepimizin. [...]